TRFLix


08 Şubat 2024

Eagle izle (2024)

ఈగల్

TRFLix

GENEL BAKIŞ

Eagle 1080p izle, Eagle Altyazılı izle, Eagle Full Hd izle, Eagle izle, Eagle Türkçe Dublaj izle Filmin Konusu; Sahadev Varma, nam-ı diğer Eagle, kötü şöhretli bir profesyonel suikastçı olarak ün kazanmıştır. Talakona'da bir pamuk çiftçisi kılığına girerek illegal silah ticaretini durdurmak için bir göreve başlar. Bu sırada, yabancı ülkelerde nadir bulunan pamuğunun yüksek talebiyle ilgili bir haber raporu yazan gazeteci Nalini, beklenmedik bir şekilde RAW ajanlarının dikkatini çeker ve Sahadev'in kimliğini ortaya çıkarır. Bu haberin ardından Nalini, Sahadev'in gerçek niyetini ve geçmişini açığa çıkarmak için araştırmalarına başlar. Ancak, Sahadev'in amacı ve geçmişi hakkında derinleştikçe, Nalini'nin kendi hayatını riske atacağı tehlikeli bir dünyanın içine çekildiğini fark eder. Peki, bu tehlikeli gerçeği açığa çıkarmak için ne kadar ileri gidecek? Ve Sahadev'in özünde yatan sırları öğrenmek, Nalini için ne gibi sonuçlar doğuracak?

Bu film özeti   @TRFLUX   tarafından oluşturuldu
Türü: Aksiyon, Gerilim
 • Ülke

  IN

 • Süre

  156 dk

 • Takipçiler

  0

 • IMDB Puanı

  6.8 (3232 oy)

 • Yapım yılı

  2024

lH88CpAJXOE
FragmanOFFICIAL TRAILER

Eagle izle fragmanı izle

Yorumlar ( 3 )

melek01
MELEK01

DÜNYADAKİ SİLAHLANMAYI ELEŞTİRİYOR.

melek01
MELEK01

"RAVİ TEJA" DAN GÜZEL BİR FİLM. 8 MİLYAR İNSAN , 8.5 MİLYAR SİLAH ÜRETİLİYOR. DUR DEMEK LAZIM SİLAHLANMAYA" SON KISIM ANLAMLIYDI.

burhan-poyraz
Burhan poyraz

filmin Türkçe adı Kartal 3 gün önce izledim aksiyon ve komedi tarzında muhteşem bir film Ravi Tejanın en iyi filmi diyebilirim mutlaka izleyin

Şikayet Et

Sorunu anlamamıza yardım et. Bu bölümü hangi sorundan dolayı bildiriyorsun?